O nas

Hola Butik to spełnienie marzeń z dzieciństwa założycielki. To nie tylko sklep internetowy to marka, która stała się kwintesencją kobiecości na Polskim Rynku. Od Marca 2018 to także prestiżowy Butik w Centrum Bielska-Białej. Wybierając dla Was ubrania zawsze stawiamy na najwyższą jakość materiałów, z których zostały wykonane. Wybieramy dostawców głównie z Włoch a także Francji, często równie z Polskich lokalnych firm. Proponujemy Wam klasyczne kroje, proste aby można stworzyć z nich mnogość zestawów! Oferowane przez nas ubrania zawsze łączą ze sobą elegancję z wygodą, tworzymy „Smart Casual” , styl „Glamour” a także „Boho”.

Nasze ubrania są dla kobiet, takich jak My! Dla Kobiet z pasją, które spełniają swoje marzenia i mają wysokie wymagania! Zatem My istniejemy dzięki Wam ,dla Was i chcemy spełniać Wasze modowe pragnienia. Hola Butik to styl, minimalizm, unikalny charakter kolekcji a także perfekcja specjalistów!!! Naszą Markę do szpiku tworzą kobiety! To dzięki Właścicielce, która negocjuje ceny z dostawcami możecie kupić wysoką jakość w bardzo dobrej cenie. To Nas wyróżnia. Nasza załoga dba o Was każdego dnia aby zadowolić najbardziej wyszukane gusta. Przeszukujemy portale modowe, magazyny by znaleźć inspiracje na nowe kolekcje, zawsze dzielimy ją na części, bo jak wiadomo moda szybko się zmienia a styl pozostaje!!! Zatem staramy się być na bieżąco, gdyż mnie znaczy więcej. Na najwyższym poziomie obsługujemy Wasze wymagania i zamówienia a także korespondencję, telefony, pakowanie przesyłek by wszystko dotarło do Was w terminie.

Jesteśmy codziennie dla Was i dzięki Wam. Wasz Butik Hola. Zapraszamy po Najlepsze stylizacje.

Kilka słów o właścicielce:

Perfekcjonista i minimalistka, uwielbiająca wszystko co prawdziwe i trwałe. Dająca z siebie najwięcej i bardzo wymagająca od swojej modowej załogi. To dzięki niej powstał Hola Butik, to jej pragnienie z dzieciństwa. Jako Mała dziewczynka, przeglądała magazyny modowe, później zainspirowała się Anną Wintour i zapragnęła stworzyć „Swoje Imperium Mody”. Dziś to osiągnęła, robi to co kocha najbardziej i tą miłość przekłada na wyszukane dla Was stylizacje. Studiowała Kosmetologie, dzięki czemu ma ogromny zmysł estetyczny . To ona wybiera dla Was ubrania i walczy jak Lwica o najlepsze ceny. W codziennej pracy pomaga jej „Lara”. Nasz Przyjaciółka to pociecha Salonu.

Dziękujemy, że jesteście i zapraszamy.